Täisteenus

LED Treiler Teie üritusele

Pakume LED Treileri renti üritustele täislahendusena. Jätke meie hoolde kõik, mis ekraane puudutab: planeerimine, transport, paigaldus ja opereerimine.

Vastupidavad mobiilsed väliekraanid, mis sobivad igale Eesti ilmale

 • Ekraanide töökindlust oleme testinud nii +30°C suve päikeses kui ka -20°C talvises pakases.
 • Sisseehitatud generaator võimaldab Treileril pilti kuvada ka seal, kuhu juhe ei ulatu.
 • Ekraanil on reguleeritav kõrgus, pöördenurk (360°) ning suur vaatenurk.
 • Transportimine on lihtne ning ülespanek võtab kõigest 15 min.

LED Treiler viib ürituse järgmisele tasemele

Edasta otseülekannet suurel ekraanil

LED Treiler on ideaalne rahvarohkel üritusel: festivalil, kontserdil, spordivõistlusel või pidulikul aktusel. Suurel ekraanil live-pilt on publikule kaasahaarav ning tekitab positiivse emotsiooni.

Kuva mitmekülgseid sõnumeid

Demo tooteid messil või tee foto slideshow firma suvepäevadel. Ühel mobiilsel pinnal saad korraga näidata erinevaid sõnumeid: sponsoreid, mängutulemusi, reklaame ning ka täispikka filmi.

Halda ekraanil kuvatavat sisu läbi pilveserveri

Ekraani opereerimine on 100% kaugjuhitav. Treileri varustuses on kaasas wifi mooduliga videoprotsessor + miniarvuti, mille abil saab laadida faile ekraanile läbi interneti.

Pikaajaline kogemus eri üritustel

Tartu Ülikooli lõpetamised
Tartu
Külgkorvide MM ja Quadide EM etapp
Lange Motokeskus
Balti Keti Velotuur
Tallinn - Lange Motokeskus - Valga
Rally Estonia
Lõuna-Eesti
Oleme kasutanud ettevõtte teenuseid mitmeid kordi. Kiidusõnad kogu meeskonnale - nii kujundajatele kui ekraani paigaldajatele. Kiire tegutsemine ja kaasamõtlemine. Aitavad kaasa mõelda mida ja kuidas ekraanil kuvada, et oleks võimalikult pilkupüüdev. Samas teenuse tellimine kliendile ülilihtne ja mugav - vaid meilivahetus ja ekraan paigas. Väga operatiivsed - jooksvalt tegutsevad, et klient saaks kõik mida soovib. Soovitan kindlasti!
Reelika Kivimurd
Jõgeva vallavalitsus
TIGLED'i puhul on tegemist professionaalse seltskonnaga, kel on lisaks oma ekraanidele ka teavet ja oskust teenuse vajajat ka vajadusel nõustada.Eriti imponeeris see, et neist mitte sõltuva raske olukorra tekkel ei visatud püssi põõsasse vaid aidati leida lahendust kasvõi üle terve eesti vajalikku juppi või vidinat leida, et olukorda ära lahendada. Balti Keti Velotuuri peakorraldajana julgen soovitada ka teistele, sest meie nüüd juba mitme aastane koostöö on olnud korrektne ja asjalik.
Allar Tõnissaar
Baltic Chain Tour peakorraldaja
Tänu Impulsion Estoniale osutus Eesti Discgolfi Liidu esimene katsetus elavdada võistluspaika suure ekraaniga suurepäraseks kogemuseks. Koostöö professionaalse meeskonnaga oli muretu ja kõik sujus niihästi, et juba nädal hiljem otsustasime teenust uuesti kasutada. Kiitust väärib asjaolu, et ootamatu tellimus suudeti täita vaatamata tihedale graafikule.
Silja Madison
Eesti Discgolfi Liit
Mida täisteenus sisaldab?

Korraldame kogu treileri logistika otsast lõpuni

Lepime kokku kui pikaks perioodiks treilerit rentida soovite. Aitame välja mõelda optimaalse LED treileri paigutuse.

Seejärel kontrollime. kas asukohas on olemas statsionaarne 32A vooluvõtukoht (sobib kõige paremini) või on statsionaarselt pakkuda midagi muud, millest lähtuvalt on vaja meil, kas teistsuguseid elektrijuhtmeid või üleminekut.

Juhul kui statsionaarset vooluvõtukohta ei ole, siis valime välja õige võimsusega generaatori ning organiseerime kohaletoimetamise.

Paneme paika, mida soovime ekraanil kuvada ja kuidas seda kõige parem teha oleks.

 • Ürituse otseülekande jaoks suhtleme me ürituse meeskonnaga ning täpsustame, mis moodusel nad videopilti meile edastavad (enamalt jaolt SDI). Vajadusel saame ka ülekannet interneti vahendusel edastada, mille jaoks on vaja meile saata sobilik veebileht või näiteks Youtube ülekande link.

 • Statsionaarse reklaampinna soovi korral palume kliendil endale saata meedia, mida LED ekraanil kuvada. Selle meedia saame laadida pilvesüsteemi, mis suhtleb LED treileriga. Ekraanil on võimalik kaugjuhtimise teel pidevalt ja koheselt meediat vahetada. Juhul kui kliendil endal pole võimalust meediat toota, siis saame pakkuda endapoolset teenust selle valmistamisel.

Kokkulepitud ajal saabuvad meie tehnik ürituse toimumiskohta ning seadistab ja paigaldab treileri (kõrguse reguleerimine, ekraani täpne suund, asukoht) ning veendub, et kõik toimiks nõuetekohaselt.

Paigalduse lõppedes testime ja anname ülevaate ürituse korraldajale ekraanil kuvatavast pildist.

Oleme valmis lahendama ootamatuid olukordi.

Kogu rendiperioodi vältel on meie tehnik valmisolekus, mõne ürituse puhul pidevalt kohal ning statsionaarse lahenduse puhul telefoni teel ning vajadusel koheselt liikuv.

Kui rendiperiood on möödas tuleb meie tehnik LED treilerile järgi.

Tehnikud alustavad paneelide deinstalleerimist, kui olete andnud ürituse lõppedes selleks loa. Paigutame LED paneelide kastid Teile sobivasse kohta, et transport saaks neile järgneval päeval järgi tulla.

Kuidas kujuneb teenuse hind?

Esitage päring ning koostame Teile detailse pakkumise

Baashind sisaldab: 

 • Treileri ülespanekut ja mahavõttu
 • Transporti Tallinna piires
 • Elektri olemasolu eeldust.

Hinnale lisandub:

 • Transport (km tasu)
 • Ekraani opereerimise töötunnid (kui selleks vajadus)
 • Playlisti koostamise ja liikuva graafika vormistamise tasu (3h tööd on baashinnas sees) 
 • Juhul, kui asukoha elektrivarustus pole piisav, lisandub ka generaatori + kütuse kulu.

Korduma Kippuvad 
Küsimused

Kuidas on võimalik saada soodsam pakkumine? 
Soodsama hinna saame teha kui olete korduv klient ja võtate transpordi oma peale (Vajalik BE-kategooria luba)

Samuti on võimalik meil Teie meeskond välja koolitada ning vastutate ise paigalduse ning mahavõtu eest. Sama kehtib ka opereerimisega. Meie pakume teile rendiks ekraanid ning oleme kaugemal valveseisus, kui peaks juhtuma midagi ootamatut.

Soodsama pakkumise teeme ka pikaajalisema tellimuse korral, millele vastavalt kujuneb ühe päeva hind.
Kui meil üritusel voolu pole, siis millist lahendust pakute?
Statsionaarse vooluvõtukoha puudumisel saame vajaliku voolu tagada generaatoriga. Generaatori kohaletoimetamise ja selle haldamise saame vajadusel ära teha.
Kui kõrgele saab LED ekraani tõsta või pöörata?
Standardlahenduses on ekraani on võimalik tõsta üles kuni kaks meetrit (ekraani alumine serv maapinnast). Eritellimusel saame seda piiri tõsta.

Ekraani on võimalik pöörata 360 kraadi ümber oma telje, mis tagab parima ekraani kasutamise ka keerulistes ning kitsastes oludes.
Kas LED treilerit saab ka kallaku peale panna?
Ekraani on võimalik panna väikese kallaku peale. Alati peab hindama konkreetset asukohta ning sellel ajal esinevaid ilmastikuolusid. Juhul kui on oht suureks tuuleks, siis kallaku peale treileri panemine pole soovitatav.
Kas LED Treiler peab vihma ja tormi käes vastu? 
LED ekraan kui ka treiler ise on ilmastikukindel. See tähenda, et LED treilerit võib kasutada nii vihma, lume kui ka ekstreemse suve kuumusega.

Kui stabiilne tuulekiirus hakkab ületama 15 m/s, alles siis on vajalik LED ekraan kokku pakkida, ehk viia tagasi transpordi asendisse.
Millise resolutsiooniga faile saab LED Treileril kuvada?
Kõige parem oleks kuvada faile, mis vastavad FullHD resolutsioonile, ehk 1980 x 1080 pikslit. Samas alati on võimalik kasutada ka suurema resolutsiooniga faile. Tähtis ontähele panna, et failid vastaksid kuvasuhtele 16:9.
Kas ekraanile kuvatavat sisu saab hiljem muuta/täiendada?
LED treiler on pidevalt ühenduses internetiga, seega kuvatavat sisu saab lihtsasti (k.a kaugjuhtimise teel) muuta, nii tihti kui vajalik.
Kui kauaks on LED Treilerit võimalik rentida? 
Rendile pole seatud ajalist piirangut. Saame pakkuda oma tooteid nii kauaks kui vaja!
Kui palju peab mul endal teadmisi olema LED valdkonnast või liikuva graafika valmistamisest? 
Me pakume täisteenust, seega eelteadmised pole vajalikud. Saame omalt poolt valmistada liikuva graafika ning huvi korral kliendile kõik olulised nüansid lahti seletada, mis puudutab LED ekraane.