Täisteenus

LED Perimeeter Teie üritusele

Pakume LED Perimeetri renti üritustele täislahendusena. Jätke meie hoolde kõik, mis ekraane puudutab: planeerimine, transport, paigaldus ja opereerimine.

Meie ekraanid vastavad kõikide suuremate alaliitude tehnilistele nõuetele

 • LED bännerid on pehmendustega, et sportlased end ei vigastaks.
 • Perimeetril on suurem põrutuskindlus, et ekraan ka tugevamaid pallilööke taluks.
 • Kõrge värskendussagedus (refresh rate), et ka lähikaadrid hea pildi- ja videokvaliteediga oleks.
 • Reguleeritava kaldega toed ja suur vaatenurk

LED perimeetri eelised PVC bänneri ees

Muuda üritus atraktiivsemaks ja saavuta tähelepanu

Vii oma ürituse atmosfäär järgmisele tasemele LED bänneri ekraaniga. Kuva lisaks sponsorite reklaamidele ka show-elemente, mis täidavad publiku positiivse emotsiooniga.

Efektiivne reklaamväljund sponsoritele

Liikuv pilt on kaasahaaravam ning tõmbab rohkem tähelepanu. Samuti saab ekraanil täpsemini sihtida turundussõnumeid, vastavalt publikule ja üritusele.

Sõnumi ja pildi edastamine ekraanile on kiire ja odav

Kui reklaamplakatil peab iga uue sõnumi eraldi välja printima ja uuele materjalile järele minema, siis digitaalse ekraani puhul piisab vaid e-maili saatmisest ning uus liikuv pilt jõuab ekraanile lihtsalt.

Pikaajaline kogemus eri üritustel

Talvised mitteametlikud Eesti meistrivõistlused rannavõrkpallis
Beach House Ülemiste
Simple Session
Põhjala Tehas
Paide Linnameeskond jalgpalliklubi UEFA konverentsiliiga mängul
Pärnu Rannastaadion
Eesti korvpallikoondise mäng
Saku Suurhall
Kogu teenus alates koostöö alustamisest on TIGLED'i poolt väga hästi läbimõeldud. Seni on kõik meie erisoovid suudetud täita sajaprotsendiliselt ning eriti sooviks kiita meeste reageerimisvõimet ning paindlikust, kus mõned tunnid enne üritust on tulnud teha ootamatuid muudatusi LED klippides.
Eerik Parvits
Eesti Korvapalliliit
Meile meeldib TIGLED'i asjalik tegutsemine – nad on kiired ja professionaalsed. Spordiinimestena saavad nad hakkama ka kõige keerukamates olukordades. Meie koostöö läheb iga korraga aina paremaks, oleme kõik tekkinud teemad lahendanud jooksvalt, tõrgeteta ning õigeaegselt. Kõik see on viinud meie rahvusvaheliste käsipallivõistluste korralduse uuele tasemele. Oleme väga rahul!
Pirje Orasson
Eesti Käsipalliliit
TIGLED'i pühendunud klienditeenindus, mugav ja paidlik teenuse osutamine tegi Meie kogemuse ettevõttega väga positiivseks!

Suurim positiivne külg meie jaoks oli partnerite parem visuaalne märgatavus nii teles kui üritusel kohapeal. LED Perimeeter pakub Meile efektseid võimalusi oma partnerite presenteerimiseks.
Eesti Võrkpalliliit
Mida täisteenus sisaldab?

Korraldame kogu ekraanide logistika otsast lõpuni

Aitame läbi mõelda kui palju perimeetrit Teie üritus vajab. Lisaks sellele aitame välja mõelda optimaalse LED perimeetri paigutuse – kuhu ja kui palju paneele paigaldada.

Mõtleme läbi ka elektrivoolu vajaduse ning sellest tulenevalt kaablite paigalduse, et jääks võimalikult vähe juhtmeid käiguteedele ette.

Kogume kokku kõik visuaalse materjali, mida ekraanidel näidata.

 • Kui soovite abi ekraanigraafika loomisel, saatke meile nimekiri toetajatest ja nende logod, et meie disainer saaks Teie materjalist lähtuvalt ekraanid liikuva pildiga täita.

 • Kui toodate visuaali omal jõul, edastame täpsed tehnilised nõuded failidele (resolutsioon, formaat jm). Saame anda ka juhiseid, millises stiilis graafika LED perimeetril efektne on.

Paigalduse päeval saabuvad meie tehnikud kokkulepitud ajal ürituse toimumiskohta ning alustavad paneelide monteerimist. Paigalduse lõppedes testime ja anname ülevaate ürituse korraldajale kuvatava graafikaga LED paneelidel.

Meie tehnik saab olla kogu ürituse vältel kohal. Tehnik saabub ürituse päeval mõned tunnid enne ürituse algust ning veendub, et kõik toimiks nõuetekohaselt.

Ürituse ajal on meie tehnik pidevas valmisolekus, et vajadusel ootamatuid olukordi kiiresti lahendada.

Tehnikud alustavad paneelide deinstalleerimist, kui olete andnud ürituse lõppedes selleks loa. Paigutame LED paneelide kastid Teile sobivasse kohta, et transport saaks neile järgneval päeval järgi tulla.

Kuidas kujuneb teenuse hind?

Esitage päring ning koostame Teile detailse pakkumise

Baashind kujuneb: 

 • Perimeetri pikkusest
 • Auskoha logistilisest keerukusest (Teatud saalid ja ürituste asukohad on keerulise ligipääsuga, mistõttu tuleb paigaldajatel lisatööd teha, et ekraanid üles panna.)
 • Ürituse toimumise pikkusest (opereerimistundidest)

Hinnale lisandub:

 • Transport (km tasu)
 • Tehniku valveoleku tasu (Tavalisel tuleme üritusele 2h enne algust kohale, kuid mõne ürituse puhul peame varem kohal olema)
 • Playlisti koostamise ja liikuva graafika vormistamise tasu (3h tööd on baashinnas sees) 
 • Juhul, kui asukoha elektrivarustus pole piisav, lisandub ka generaatori + kütuse kulu.

Oleme #1 Sport LED 
Perimeetri pakkuja Eestis!

Võtke ühendust oma sooviga ja aitame viia Teie ürituse järgmisele tasemele!

KÜSI PAKKUMIST

Korduma Kippuvad 
Küsimused

Kuidas on võimalik saada soodsam pakkumine? 
Soodsama hinna saame teha kui olete korduv klient ja võtate transpordi oma peale.

Samuti on võimalik meil Teie meeskond välja koolitada ning vastutate ise paigalduse ning mahavõtu eest. Sama kehtib ka opereerimisega. Meie pakume teile rendiks ekraanid ning oleme kaugemal valveseisus, kui peaks juhtuma midagi ootamatut.

Soodsama pakkumise teeme ka pikaajalisema tellimuse korral, millele vastavalt kujuneb ühe päeva hind.
Kui palju tarbib LED Perimeeter voolu? 
Keskmine tarbimine on u 300 W/m2, mis teeb ~177 W ühe meetri kohta.
Kui kauaks on LED Perimeetrit võimalik rentida? 
Rendile pole seatud ajalist piirangut. Saame pakkuda oma tooteid nii kauaks kui vaja!
Kas LED Perimeetrit on võimalik osta? 
Pakume LED perimeetrit ka müügiks. Meil on välja kujunenud tootmispartner, kes suudab pakkuda täpselt selliseid tooteid, mis vastaksid erinevate suuremate spordialaliitude tehnilistele nõuetele. Loe rohkem siit.
Kas ekraanidel on võimalik näidata ka olemasolevat FullHD video?
Olemasolevat Full HD videot saame kuvada oma LED treileril. LED treileril olev ekraan on kuvasuhtega 16:9, mis on sama nagu Full HD puhul. LED perimeeter ekraanidel sellist videot kuvada ei saa. LED perimeetri puhul peab videode kuvamise puhul arvestama, et see vastaks LED perimeetri enda kuvasuhtele. on vaja luua täiesti uus video/animatsioon, täpselt õige resolutsiooniga, olenevalt siis LED perimeetri mahust ja paigutusest
Kas LED Perimeeter peab vihma ja tormi käes vastu? 
Meie pakutav LED perimeeter on vihmakindel ning on praktikas talunud kõige intensiivsemaid vihmahooge
Kui palju peab mul endal teadmisi olema LED valdkonnast või liikuva graafika valmistamisest? 
Me pakume täisteenust, seega eelteadmised pole vajalikud. Saame omalt poolt valmistada liikuva graafika ning huvi korral kliendile kõik olulised nüansid lahti seletada, mis puudutab LED ekraane.